OSP Wiązowna ma już 100 lat!

W sobotę 10 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość jubileuszu 100lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiązownie. Całość odbyła się na placu przu ulicy Sarniej i Pęclińskiej w Wiązownie.Całe wydarzenie rozpoczęła Msza Święta w intencji strażaków, której przewodniczył nasz miejscowy Proboszcz. Po Mszy odbyło się wręczenie medali oraz odznaczeń. Całej uroczystości towarzyszyła orkiestra dęta OSP Trąbki. Pod koniec części oficjalnej Prezes OSP dh Dariusz Wróblewski przeczytał wszystkim krótką historię OSP Wiązowna. Na koniec tej części otrzymaliśmy dużo prezentów, z których się bardzo cieszymy.

Po części oficjalnej nąstapiła kolejna część wydarzenia. Wystapiły grupy i zespoły takie jak Rajan, Kabaret Smile, Big Cyc, sekcje GOK, KS Zakręt. W trakcie występów wniesiono tort i wszyscy  razem zaspiewaliśmy "200 lat...niech żyją nam..." .

Chcielibyśmy z całego serca serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zoorganizowania tak ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za przybycie innym jednostkom, a przedewszytkim Wam drodzy mieszkańcy naszej gminy!

Więcej zdjęc pod linkiem:

Tekst i zdjęcia: Karol Świstak - OSP Wiązowna